Orman endüstri mühendisliğinin daha iyi tanınması, meslektaşlarımızın hak ettiği koşullarda çalışmasını amaçlayan derneğimiz, daha fazla orman endüstri mühendisinin daha verimli koşullarda istihdam edilmesi amacıyla Oremder İnsan Kaynaklarını hayata geçirdi. Türkiye’nin önde gelen firmaları ile orman endüstri mühendislerini bir araya getirmeyi amaçlayan insan kaynakları faaliyetlerimiz, sektör ile mühendis arasında köprü kurarak daha verimli işe alımlar gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Sektörümüzün önde gelen firmalarından derneğimize ulaşan güncel iş ilanlarını Web sitemiz ve paylaşım gruplarımız başta olmak üzere, resmi Facebook ve Linkedin hesaplarımız üzerinden sizlere etkili ve hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Sizden gelen başvuruları CV havuzumuzda topluyor, en uygun olanları iş verene ulaştırıyoruz. İş veren, aradığı adayı bulana kadar en uygun özgeçmişleri iletmeye devam ediyoruz. İşe alım süreçlerinin hepsini yakından takip ediyoruz. Tüm bu İK  organizasyonunu herhangi bir çıkar ve menfaat gözetmeksizin gönüllülük esasına dayanarak gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla daha çok firmaya ve meslektaşımıza ulaşmamız konusunda sizlerden destek bekliyoruz.

Mesleğini başarılı bir şekilde temsil edenler, çalıştığı yerde yeni işe alımlarda başka bölümlerden adaylar yerine kendi meslektaşlarınızın tercih edilmesine, doğrudan ve dolaylı olarak en büyük katkıyı sağlamış olacaktırlar. Kurulduğumuz günden bugüne mesleki dayanışmayı vurgulayan derneğimiz, mesleki sorunların çözümününde bu dayanışmadan geçtiğini savunuyor ve tüm meslektaşlarımızı Oremder çatısı altında buluşmaya davet ediyor. Dolayısıyla bu bilinç ve sorumluluğa sahip tüm üyelerimizi insan kaynakları faaliyetlerimizde öncelikli kılıyoruz.


Oremder İK’ya kayıt olun ve iş ilanlarından haberdar olun; https://oremder.org/is-ara/

Güncel iş ilanlarını Web sitemizFacebook ve Linkedin üzerinden takip edebilirsiniz.

İş ilanı vermek için; https://oremder.org/ilan-ver/

Bireysel üyelik hakkında bilgi almak için; https://oremder.org/asil-uyelik-bireysel/

OREMDER’e üye olmak için; https://oremder.org/uye-ol/