Fuar Tarihi: 15-18 Şubat 2018

Yer: İstanbul Fuar Merkezi

Fuar hakkında detaylı bilgi ve online bilet için: http://demosfuar.com.tr


Ürünler: Kapı Mutfak, Banyo, Ahşap, Çelik, Endüstriyel, Otomatik Kapı, Kontrollü Geçiş Kapı Geçiş Sistemleri, Kapı Yan Sanayi


Fuar Kapsamı

Kapı Sektöründen Door Fair 2017’ye Büyük İlgi…..

Demos Fuarcılık organizasyonunda gerçekleşen 11’nci Uluslararası Ahşap, Çelik, Endüstriyel, Otomatik Kapı ve Kapı Yan Sanayi İhtisas Fuarı, 05-08 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde büyük ilgi gördü. Katılımcısına ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan, dünyanın en büyük kapı ticareti platformu olan Fuar, son günlerde ülkemizde güvenlik açıklarından kaynaklı yaşanan yangınların önüne geçilmesine katkı sağlayacak birçok alternatif sundu.

Sektör profesyonelleri kadar son tüketicinin de ilgi gösterdiği Fuarı,yurt içinde 70 il’den gelen profesyonel ziyaretçiler ve yurt dışından 54 ülkeden gelen uluslar arası ziyaretçiler ilgi ile ziyaret etti. İç kapıdan, villa kapılarına, mutfaktan, banyoya, çelik kapıdan, otomatik kapıya ve kapı üretim makinalarına kadar geniş bir ürün profiline sahip olan fuar içinde ziyaretçiler bir çok yeniliğe, farklı model alternatifine ulaşma imkanı buldular. Ayrıca fuar bünyesinde düzenlenen etkinlikler ile farklı konulara dikkat çekerek bir ilke daha imza attı.